Explora el teu xef interior amb la fregidora d'aire Parrot, una de les fregidores d'aire més completes, a més inclou un receptari digital exclusiu!
Compte amb funció vapor que et permet preparar una major quantitat de receptes amb resultats increïbles, aconsegueix una textura cruixent per fora i encara més sucosa per dins.
La doble resistència d'aquesta fregidora garanteix una distribució de calor uniforme, fent que les teves receptes quedin perfectes sense que hagis de capgirar els aliments perquè es cuinin bé pels dos costats.
Disposa de 10 programes preestablerts , cosa que la converteix en una fregidora d'aire molt versàtil, les opcions són infinites.
Disposa d´una gran capacitat de 6L , perfecta per a famílies de fins a 6 persones.
A més, la cubeta metàl·lica amb finestra i llum interior permet que segueixis de prop el procés de cocció.
Fregidora d'aire de 6L10 programes preestablerts per preparar ràpidament tota mena de plats.
Control digitalPanell de control intuïtiu i fàcil d'usar, que t'ofereix un control total sobre la temperatura i el temps de cocció, permetent personalitzar cada recepta segons les teves preferències. Disposa d´un temporitzador de fins a 60 minuts i un control de temperatura fins a 200ºC.
Compte amb funció vapor!Cruixent per fora i sucós per dins. A més, els seus 10 programes preestablerts et donaran la major versatilitat en preparar les teves receptes, aquests són: preescalfar, aletes de pollastre, pizza, peix, vegetals, marisc, carn, patates fregides, coure i mantenir calent.
Doble resistència, cocció més uniformeEquipada amb dues resistències, garantint així una distribució de calor equilibrada a tota la cistella, la qual cosa resulta en aliments perfectament cuits i cruixents a tot arreu.
Ufesa Parrot 6L. Tipo de producto: Freidora de aire caliente, Capacidad: 6 L, Número de personas: 6 personas(s). Tipo de construcción: Sencillo, Color del producto: Negro, Tipo de control: Tocar. Potencia: 1800 W. Ancho: 330 mm, Profundidad: 260 mm, Altura: 360 mm
| Tipo de producto | Freidora de aire caliente |
| Capacidad | 6 L |
| Función de freír | Si |
| Número de programas | 10 |
| Función mantener caliente | Si |
| Número de personas | 6 personas(s) |
| Tipo de construcción | Sencillo |
| Color del producto | Negro |
| Tazón extraible | Si |
| Tipo de control | Tocar |
| Partes de platos a prueba de agua | Si |
| Mango frío al tacto | Si |
| Panel de control | Negro |
| Número de cestas freidoras | 1 |
| Luz de indicación | Si |
| Potencia | 1800 W |
| Ancho | 330 mm |
| Profundidad | 260 mm |
| Altura | 360 mm |
| Peso | 5,94 kg |
| Manual de usuario | Si |